Praca

Instalator instalacji elektrycznych i teletechnicznych
Opis stanowiska : Samodzielny montaż instalacji oferowanych przez firmę Elektro-System oferta: elektro-system.org
Wymagania
– prawo jazdy kat B
– niekaralność, uczciwość, sumienność, korzystanie z nowych technologii
– umiejętność logicznego myślenia, posługiwania się narzędziami
-dyspozycyjność (od poniedziałku do piątku)
-gotowość ciągłego uczenia się i poznawania nowych rozwiązań
-praca na wysokości
– podstawowa znajomość instalacji elektrycznych i teletechnicznych
-umiejętność diagnozowania usterek i usuwania, czytanie dokumentacji
-organizowanie  miejsca pracy. kierowanie pomocnikami
-wykształcenie elektryczne, elektroniczne, pokrewne
-uprawnienia SEP 1kV dodatkowe umiejętności będą atutem.

Oferujemy:
Pracę w miłej atmosferze, potrzebne narzędzia, wsparcie
Umowa zlecenie na 5 m-cy(po sprawdzeniu się na stanowisku umowę o pracę)
Wynagrodzenie  + premia uznaniowa

Pomocnik instalatora
Opis stanowiska : Pomoc instalatorowi w wykonywaniu instalacji, układanie kabli, wiercenie, montowanie, prace fizyczne
Wymagania
– niekaralność, uczciwość, sumienność, chęć po pracy
– umiejętność logicznego myślenia, umiejętność słuchania
-gotowość ciągłego uczenia się
-odpowiedzialność za powierzone narzędzia i zadania.
-dodatkowe umiejętności będą atutem.

Oferujemy:
-Pracę w miłej atmosferze, potrzebne narzędzia
-Umowa zlecenie na 5 m-cy(po sprawdzeniu się na stanowisku umowę o pracę)
-Wynagrodzenie + premia uznaniowa

Preferuję kandydatów z gmin Liszki Zabierzów Krzeszowice z własnym pojazdem w celu dojechania do siedziby firmy w Kleszczowie
CV proszę o wysyłać na adres firmaelektrosystem@gmail.com
z opisem na które stanowisko